Možnosti titanových hrnců

Možnosti použití titanových hrnců

Titanové hrnce mají velmi široké možnosti pro použití. Titanový hrnec je určený pro komplexní přípravu pokrmů. V titanovém hrnci můžete dokonce i smažit. Pro smažení je však tvarově přizpůsobivější titanová pánev. Titanová pánev má stejné výhody jako veškeré titanové nádobí.

Na kterých sporácích lze titanový hrnec používat?

Titanový hrnec můžete používat na všech typech sporáků. Myslí se tím sporáky elektrické, plynové, sklokeramické a také klasické kamna. Titanový hrnec pro indukční vaření musí mít speciální vložku, kterou umožňuje indukční vaření. Titanový hrnec pro indukční vaření je označen štítkem, že je vhodný pro indukční vaření.

Titanový hrnec vhodný k pečení

Při výběru titanového hrnce se také zaměřte na jeho úchyty. Plastové úchyty nejsou příliš vhodné. Pokud výrobce udává, že je možné celý titanový hrnec používat do teploty 260 stupňů Celsia, tak ho můžete používat i na zapékání do uvedené teploty. Kuchyně na míru se přizpůsobí vašemu požadavku zdravého vaření v titanovém nádobí.

Metoda výroby titanového hrnce

Velice kvalitní titanové nádobí je také, které je odléváno certifikovanou metodou gravitačního lití. Titanové nádobí musí mít několik certifikátů od výrobce. Jedním z certifikátů je certifikát o bezpečnosti. Titanové nádobí je zcela zdravotně nezávadné.