Příprava pokrmů dušením a pečením

Rovnoměrný rozvod tepla v titanovém nádobí

Při přípravě pokrmů dušením v titanovém nádobí dochází k rovnoměrnému rozšiřování tepla. Titanová pánev slouží k dušení pokrmů. Teplo je po titanové pánvi rozváděno rovnoměrně. Cirkulace tepla probíhá od okrajů směrem do středu. Proto se prohřejí všechny suroviny stejnoměrně.

Titanový hrnec na dušení jídla

Titanový hrnec je na dušení výborným pomocníkem. Dušení v titanovém hrnci probíhá bez vysoušení surovin. V titanovém hrnci můžete dušením připravovat různé pokrmy. Dušené mohou být masové směsi nebo směsi zeleniny. Jídlo můžete dusit ve vlastní šťávě nebo i ve vývaru.

Příprava jídel v titanovém nádobí pečením

Při přípravě jídel v titanovém nádobí pečením dochází k rovnoměrnému propečení všech surovin. Pokrm se v troubě nevysušuje. V titanovém nádobí můžete péct různé druhy masa, ryby, drůbež či moučníky. Kuchyně na míru slouží k vaření chutných jídel. S kvalitní kuchyní budete opravdovými mistry kuchaři.

Grilování na titanovém nádobí

V titanovém nádobí lze též grilovat. Slouží k tomu speciální titanové nádobí určené na grilování. Toto titanové nádobí má na dně drážky, kde odtéká přebytečný tuk. Nedochází proto k pečení jídla, ale ke grilování. Kuchynské linky na mieru vám výrazně usnadní manipulaci s jídlem a s titanovým nádobím.